Pokyny ředitele školy k výuce od 12. – 30.10.2020

Vážení rodiče,

z důvodu dalších protiepidemiologických opatření je zavedena od příštího týdne střídavá výuka žáků na II. stupních základních škol. Z těchto důvodů  jsem rozhodl, že v týdnu od 12. – 16. října se budou prezenčně (osobní přítomnost ve škole) vzdělávat třídy: 6.A,B, 7.A,B, 8.A,B, 9.A,B. Zbytek tříd (všechny C a D) budou vzdělávány distančně pomocí aplikace Google Classroom. V následujícím týdnu tj. od 19. – 23.10.2020 se třídy vystřídají. Prezenční výuku na škole budou absolvovat třídy: 6.C,D, 7.C,D, 8.C,D, 9.C,D. Všechny třídy A, B budou v tomto týdnu vzdělávány distančně. Připomínám, že distanční výuka je pro žáky povinná. Dle MŠMT bude 26. a 27. říjen 2020 vyhlášen jako den volna, následuje státní svátek 28. října a dva dny řádných prázdnin 29. – 30. října 2020. O dalších případných změnách na měsíc listopad bude MŠMT informovat do konce měsíce října. Dle nařízení MŠMT se zastavuje od pondělí 12.10.2020 činnost všech kroužků školního klubu. Obědy pro žáky na distanční výuce jsou zrušeny a automaticky odhlášeny.

INFORMACE PRO ŠKOLY A ŠKOLSKÁ ZAŘÍZENÍ

MŠMT – střídavá výuka ZŠ

Opatření MŠMT

Opatření pro školy – přehledně

Děkujeme za pochopení a přejeme nám všem pevné zdraví                                     Jan Zábranský

Sdílejte!