Zahájení školního roku 2020/2021

Slavnostní zahájení školního roku 2020/2021 proběhne v úterý 1.9.2020. Vzhledem k protiepidemiologickým doporučením pro školy proběhne zahájení na druhém stupni  v 8:00 hod. v kmenových třídách. Vyučování bude v úterý probíhat od 8:00 – 9:35 hod. S sebou přezůvky, potřeby na psaní, složku na omluvný list a školní brožuru a roušku (pro případ zjištění příznaků respiračního onemocnění a nutnosti izolace dítěte) – povinnost nosit do školy a mít při sobě. 

Na prvním stupni proběhne zahájení v 9:00 hod. taktéž v kmenových třídách. Vzhledem k probíhajícím stavebním pracím je školní dvůr uzavřen a vstup do školy je z ulice mezi školami. Pro rodiče a žáky prvního ročníku bude slavnostní zahájení na hřišti za školní budovou č. 715 (žlutá). Vyučování bude v úterý probíhat od 9:00 – 10:30 hod. Rodiče prvňáčků mohou první den doprovodit své děti do třídy. Prosíme Vás vzhledem k doporučení MŠMT o nasazení roušky ve vnitřním prostoru školní budovy. S sebou přezůvky, potřeby na psaní, složku na omluvný list, žákovskou knížku, školní brožuru, roušku (pro případ zjištění příznaků respiračního onemocnění a nutnosti izolace dítěte) – povinnost nosit do školy a mít při sobě, žáci prvního ročníku aktovku.

Sdílejte!