Pozdrav učitelům, rodičům a dětem

     Vážení kolegové a kolegyně, provozní zaměstnanci, rodiče a děti,

 chtěl bych Vás všechny pozdravit  v  této nelehké době karanténních opatření a popřát Vám na prvním místě to nejdůležitější a to zdraví pro Vás a Vaše blízké. Máme za sebou skoro tři týdny nouzového stavu vyhlášeného v důsledku šíření Coronaviru a minimálně sedm týdnů nás ještě čeká. To jsou samozřejmě ty nejoptimističtější prognózy.

      Jsem si dobře vědom toho, že režim domácí přípravy je velmi náročný nejen pro rodiče, ale i pro učitele. Zvláště rodiče mladších dětí, které potřebují pomoc a vedení častěji. Vážení rodiče a žáci, znovu opakuji, že na přípravu  nejste sami. Obracejte se na paní učitelky a učitele, vedení školy, kteří jsou připraveni Vám pomoci s výukou, radou nebo povzbuzením, kterého je v této době tak potřeba. Po osobních konzultacích s pedagogy, ve kterých jsme hodnotili první tři týdny, jsou Vaše reakce většinou kladné a nastavenou komunikaci si chválíte. Pokud budete mít s domácí výukou jakékoliv problémy, kontaktujte nás a vše budeme řešit individuálně.

     Vážené paní učitelky, učitelé, asistentky a provozní zaměstnanci, dovolte mi Vám popřát ke Dni učitelů všechno nejlepší, pevné zdraví, dobré nervy, optimismus, spokojenost s profesí, kterou jste si vybrali, a hodně aktivních a všímavých žáčků.

    Děkuji Vám všem za přístup a práci, kterou děláte.  Moc si toho vážím. Přeji nám všem hodně trpělivosti s dětmi do dalších dnů.   

 

                                                                                         Mgr. Jan Zábranský – ředitel školy

Sdílejte!