Co baví naše francouzské kamarády?

Na tuto otázku nám přišla v pátek 7.2.2020 odpověď. Žáci osmých ročníků s nadšením rozbalili tajemnou obálku, ve které je čekal flash disk a na něm úžasné video, ve kterém nám francouzští kamarádi představují svoji školu, sebe a hlavně své záliby. Naši žáci tak měli možnost vidět své kamarády „v akci“, se kterými si již půlroku vyměňují různá přáníčka a dopisy. Mezi nejoblíbenější zálibu francouzských chlapců patří zejména fotbal, ale také kresba nebo vaření. Děvčata zase ráda tančí, hrají na hudební nástroje a zpívají.

Ani naši žáci nezůstanou pozadu a už vymýšlí, jak se svým kamarádům ve videu představí, co vše jim povypráví o sobě a naší škole. Do videoprojektu by se ráda zapojila i naše aktivní 6.D! Věřím, že žákům příprava videa obohatí hodiny angličtiny a budou tak moct zúročit slovní zásobu a gramatiku z našich hodin.

Přeji příjemnou podívanou! Odkaz na video je zde:https://youtu.be/sN6ZWqQGcw8

 

Sdílejte!