Turnaj v barevném minivolejbalu ve Starém Městě

V neděli 8. 12. 2019 se na domácí půdě ve staroměstské sportovní hale Širůch odehrál turnaj v barevném minivolejbalu. Celkem se ho zúčastnilo 82 družstev: 28 družstev ve žlutém volejbalu, 29 v oranžovém a 25 družstev v červeném volejbalu. VSK Staré Město opět patřilo díky své bohaté hráčské základně k nejpočetněji zastoupeným klubům. Na tomto turnaji nastoupila všechna družstva v nových dresech.

Chtěli bychom tímto poděkovat sponzoru firmě Izolfa CZ, s.r.o.  a vedení VSK Staré Město, kteří se podíleli na jejich nákupu. Kromě toho bychom chtěli poděkovat všem sponzorům za věcné dary na turnaj a také všem rodičům a přátelům volejbalu za pomoc s organizací turnaje. Velké poděkování patří i Relaxačnímu centru Madis, které zajišťovalo občerstvení turnaje. Celý turnaj se nesl v poklidné a přátelské atmosféře, navíc provázený skvělými sportovními výkony.

Výsledky našich družstev:

 

Žlutý minivolejbal

Amálie Kowalíková – Jakub Juřena – 3. místo

Daniela Gojšová – Tereza Korvasová – 5. místo

Veronika Baráková – Šimon Bukvald – 14. místo

Šárka Hrubošová – Zuzana Rösslerová – 16. místo

Tomáš Barlog – Lukáš Křístek (Zlín) – 27. místo

Marek Zapletal – František Matěj Martinák – 28. místo

 

 

Oranžový minivolejbal

Lea Obdržálková – Patrik Lazárik – 7. místo

Karolína Klaudová – Viktor Lazárik – 8. místo

Eliška Pospíšilová – Viktor Bukvald  – 11. místo

Adéla Škrabalová – Ondřej Bukvald – 13. místo

Klára Vlčková – Ondřej Hruboš – 14. místo

Rozárie Škopíková – Thobias Georgiu – 18. místo

Anna Marie Kotačková – Lukáš Fuglík – 21. místo

Ondřej Stodůlka – Filip Křivák – 24. místo

 

Červený minivolejbal

Klára Kovaříková – Michaela Kovaříková – 7. místo

Štěpán Bartošík – Eduard Procházka – 9. místo

Petr Bukvald – Filip Haša – Jakub Šišlák – 12. místo

Anna Třetinová – Anežka Kambová – 17. místo

Markéta Polášková – Klára Hrudňáková – 18. místo

Agáta Valentová – Barbora Perničková – 20. místo

 

Sdílejte!