Turnaj „Kroměříž v barvách 2019“

  O víkendu 23.–24. 11. 2019 se v Kroměříži na Základní škole Slovan uskutečnil další turnaj v barevném   minivolejbale. V sobotu v odpoledních hodinách se do turnaje zapojila družstva červeného minivolejbalu, celkem 26 týmů. Nás reprezentovaly následující dvojice: Štěpán Bartošík – Klára Kovaříková (7. místo), Petr Bukvald – Filip Haša (8. místo), Barbora Perničková – Anežka Slavíková (9. místo) a Anežka Kambová – Klára Hrudňáková (22. místo). V rámci této kategorie byla udělena ještě jedna speciální medaile, a to medaile fair-play, kterou získal náš tým Barbora Perničková – Anežka Slavíková.

         Nedělní dopoledne patřilo oranžovému volejbalu. Sešlo se tu celkem 25 družstev, z toho našich pět týmů: Karolína Klaudová – Ondřej Hruboš (12. místo), Klára Vlčková – Anežka Kambová (13. místo), Viktor Bukvald – Ondřej Bukvald (15. místo), Eliška Pospíšilová – Anna Marie Kotačková (21. místo) a Lukáš Kamler – Thobias Georgiu (23. místo).

 

 

 

 

 

 

                Jako poslední hráli naši nejmladší žlutí minivolejbalisté: Daniela Gojšová – Jakub Juřena (3. místo), Veronika Baráková – Tereza Korvasová (13. místo) a Amálka Kowalíková – Šimon Bukvald (16. místo).

                Všechna družstva si zaslouží za své výkony velkou pochvalu a držíme jim pěsti do dalších turnajů. Rodičům děkujeme za obrovskou podporu a obětavost.

  1. 12. 2019 se koná turnaj v barevném minivolejbale ve Starém Městě ve sportovní hale na Širůchu. Pokud budete chtít vidět naše malé volejbalisty a volejbalistky, přijďte se na nás podívat. První utkání budou zahájena už v 8.00 hodin. Předpokládaný konec turnaje je v 18.00 hodin.

                                                               Lýdie Podhrázká, Jindřich Pospíšil, Zuzana Kotačková, Silvie Korvasová

Sdílejte!