e-Twinning přináší radost!

Ve čtvrtek 28.listopadu zavládlo v hodinách anglického jazyka velkolepé veselí. Žáci ze tříd 6.D a 8.C se po dlouhých týdnech čekání konečně dočkali prvních dopisů od svých francouzských kamarádů. Někteří žáci našli v dopise i drobné dárečky, jako například ručně vyrobený náramek, fotky, nálepky, což jejich radost ještě zdvojnásobilo. Sotva se žáci pustili do čtení, zkoumání nových slovíček, frází a také odlišného fontu, tak s velkým elánem přemýšleli, jak svého kamaráda na dopisování potěší v příštím dopise, který bude naplněn vánoční tématikou.

I náš velký balík s více než 60 dopisy dorazil začátkem týdne úspěšně do naší partnerské školy College Jean Jaures. Paní učitelka Véroniqe Gomila mi poté v e-mailu napsala, že nedokáže najít ta správná slova k vyjádření díku za zachování tradičního způsobu dopisování v dnešní uspěchané době a už se se žáky nemůže dočkat, až od nás dostanou vánoční přáníčka.

Sdílejte!