Chaloupky den čtvrtý

Dnes nám počasí opět přálo. Hned po snídani jsme vyrazili na farmu v Zašovicích asi 3 kilometry od Chaloupek. Bylo krásně slunečno, proto jsme mohli obdivovat  krásy podzimní přírody. Na farmě jsme se naučili vyrábět máslo a sýr a také jsme si zhotovili plstěnou ozdobu pro své blízké. Zjistili jsme, že lidé v dřívějších dobách vykonávali opravdu těžkou, avšak užitečnou práci. Po chutném obědě jsme se vydali obhlédnout zvířecí farmu, kde jsme pozorovali krávy s telátky, čuníka se selátky a kachny.

Pak jsme se vydali zpět k domovu. Unavení jsme si vychutnali svačinku a zahráli si hry. Po večeři jsme absolvovali venkovní hru se světýlky a zhodnotili celý pobyt ve společenském sále. Zítra už nás čeká poslední den našeho pobytu, na který budeme hodně dlouho vzpomínat.

 

Sdílejte!