Krajské kolo přespolního běhu

Ve čtvrtek 3. října 2019 odjela naše sedmičlenná výprava reprezentovat školu na krajské kolo v přespolním běhu do Bystřice pod Hostýnem. Po skvělém úspěchu v okresním kole, kde dokázaly mladší žákyně porazit silné konkurenční školy, nás čekalo změření sil na úrovni Zlínského kraje. Sraz byl před osmou hodinou na parkovišti u GUH, kde nás vyzvedl, stejně jako jiná postupující družstva našeho okresu, zájezdový autobus a my vyjeli směrem do Hostýnských vrchů. Po příjezdu jsme se zabydleli ve školní tělocvičně, rozdali čísla a už čekali na startovní výstřel. 10.20 hod startujeme … Trať byla velmi těžká, mokrá, s kopcovitým profilem. Navíc těch 9 stupňů Celsia nebylo nic moc. Po doběhu a součtu umístění jednotlivých závodnic jsme zjistili, že jsme skončili o pouhé 2 body na čtvrtém místě. Takže bramborová … Ale která škola může říci, že byla čtvrtá nejlepší ve svém kraji. A navíc … Terezka Fusková celý závod vyhrála. Takže jednu medaili jsme domů přece jen přivezli … Krajského kola se zúčasnily – Terezka Fusková, Adélka Fusková, Eliška Hladíková, Verunka Chybíková, Terezka Zvardoňová a Adrianka Bičanová. Moc holkám děkujeme za reprezentaci a uvidíme příští rok …

 

Sdílejte!