Okresní kolo přespolního běhu

Každoročně přespolní běh v Uherském Ostrohu prověří připravenost a zdatnost nejlepších vytrvalostních běžců a běžkyň našeho okresu. Slunečný den 26. září 2019 byl pro naši školu a žáky, kteří vyrazili do Uherského Ostrohu na okresní kolo v přespolním běhu, velmi úspěšný. Po chladném ránu začalo hřát příjemně sluníčko. Právě ve chvíli, kdy se na start své 1,5 km dlouhé trati chystaly mladší žákyně. A začali jsme výborně. Adélka Fusková doběhla, po skvělém závěru v posledních desítkách metrů, na nádherném druhém místě a její dvojče Terezka Fusková celý závod dokonce vyhrála.

Také holky z družstva na sebe nenechaly dlouho čekat. A když se pak sečetly výsledky … Bylo z toho fantastické 1. místo a postup do krajského finále!!! Krásné 3. místo vybojovali starší kluci v soutěži družstev (Ondra Turčin, Martin Říha, Adam Pohl, Ondra Koubek, Ivo Kavan, Marek Popelka). Vítězům blahopřejeme a všem děkujeme za sportovní reprezentaci školy.

Sdílejte!