2. místo ve Slovácké softbalové lize

Dne 5.6. 2019 se odehrály závěrečné zápasy softbalové ligy. Hrálo se za krásného počasí na Kunovické Mlatevně. Naši školu reprezentovalo družstvo chlapců ve složení Kolář, Regentík, Petrucha, Machalík, Motyčka, Pohl, Habarta, Feldvabel, Dobeš, Kamenický; a družstvo dívek ve složení Burešová, Kusáková, Kročová, Smělíková, Vopatová, Zedníková, Broklová a Vagundová.

O celkové vítězství se chlapci utkali se ZŠ Uherský Ostroh. Ostrožané byli efektivnější a podařilo se jim na začátku utkání odpálit několik homerunů, a to zápas rozhodlo. Zápas skončil 17:16. Kluci tak celkově získali pěkné druhé místo.

Dívky obsadily celkové 6. místo. V posledním zápase sice podlehly ZŠ Ostrožská Nová Ves, ale naznačily, že v dalších ročnících nebudou pro soupeře snadným soustem.

V individuálních soutěžích se dařilo Simči Burešové, která byla vyhlášena nejlepší pálkařkou, kdy odpálila 3 homeruny v řadě.

Oběma našim týmům gratulujeme k úspěchu a děkujeme za perfektní reprezentaci školy

Sdílejte!