Návštěva parlamenťáků ze ZŠ Za Alejí

První pololetí je za námi, druhé před námi. Co se ale dělo den před pololetním vysvědčením? Ve středu 30. ledna 2019 se po naší škole procházela nemalá řádka dalších nohou. Na návštěvu totiž dorazili členové žákovského parlamentu ze ZŠ Za Alejí.Po krátkém přivítání a občerstvení jsme se pustili do debat. Navzájem jsme si představili svoje akce. Ať už ty, které jsme svým spolužákům již představili, nebo ty, které nás teprve čekají. Poté přišlo na řadu několik málo otázek, které se nám během povídání vytvořily v hlavě.
Dali jsme si prostor na přestávku, provedli naše hosty po škole a nakonec zase přišlo na povídání. Teď už jen krátké, protože nám mnoho času nezbývalo. Navzájem jsme si poradili a snad si i předali nějaké ty zkušenosti, které se nám při realizaci dalších akcí budou hodit.

Děkujeme parlamenťákům a jejich koordinátorkám za příjemně strávené odpoledne a těšíme se další setkání!

Barbora Broklová, IX.D

Sdílejte!