Už zase jsme byli v „Háji“!

Dne 19. října v 7:45 se všichni staří a noví parlamenťáci sešli před budovou druhého stupně a v 8:00 jsme společně vyrazili na Novou Lhotu do Hotelu Háj. Ihned po příjezdu jsme se vrhli na práci. Vyhodnotili jsme minulý školní rok, vymýšleli jsme, co nového by se mohlo dít letos. Ve 12:30 hodin jsme se najedli, ubytovali a abychom nezaháleli, tak jsme se pak opět pustili do práce.

Samozřejmě, že jsme jenom nepracovali, ale v „účku“ jsme si užili také spoustu zábavy. Odpoledne jsme se vydali protáhnout na nedaleké hřiště, tam jsme tancovali, vozili se na lanovce a celkově si užívali pozdní odpoledne. Po večeři jsme ještě něco málo udělali, ale unaveni po celém dnu, jsme se pak věnovali spíše lehčím aktivitám.
Sobotní ráno pro nás začalo kolem 7:30, následovala snídaně a pak překvapivě zase práce. Kolem oběda už jsme začínali pomalinku balit, protože pro nás měl dojet autobus a zavézt nás zpátky domů.
Vše proběhlo v pořádku pod dozorem paní učitelky Kusákové a paní učitelky Mikulíkové („Veroušek a Renča“).

Michal Doseděl, 9.A

Sdílejte!