Olympijský den 4. ročníku

Dne 27. září se žáci 4. ročníku vydali do Orlovny ve Starém Městě, kde se konal „Olympijský den“. Soutěžilo se ve vybíjené, skoku z místa, člunkovém běhu a skoku přes švihadlo. Vyhodnocení proběhlo v kategorii děvčat a poté v kategorii chlapců.

Ve vybíjené bylo pořadí následující –

V kategorii děvčat  se umístila – 1. místo 4. A, o druhé a třetí místo se v remíze podělily třídy 4. B i C. V kategorii chlapců bylo pořadí následující – 1. místo 4.A , 2. místo 4.C a 3. místo 4.B.

Další disciplínou byl skok z místa, kde bylo pořadí následující –

třída 4. A :

1. místo Leontýna Friedlová, 2. místo Sabina Burešová, 3. místo  Barbora Perničková

  1. místo Adam Kaštánek , 2. místo David Špatný, 3. místo  Michal Huňka

Třída 4. B :

1. místo Jolana Sadílková, 2. místo Natálie Šmídová, 3. místo Agáta Valentová

  1. místo Jan Horák, 2. místo David Sabák, 3. místo Martin Lenhart

Třída 4. C :

1. místo Klára Půčková, 2. místo Kateřina Truplová, 3. místo Kristýna Cíchová

1. místo Richard Slováček, 2. místo Eduard Procházka, 3. místo Martin Cícha

Disciplína skok přes švihadlo

Třída 4. A :

1. místo Adéla Řimáková, 2. místo Julie Snopková , 3. místo Sabina Burešová

1. místo Adam Kaštánek, 2. místo David Špatný a Omar Banda, 3. místo Matěj Ondriš

Třída 4. B :

1.  místo Jolana Sadílková, 2. místo Agáta Valentová, 3. místo Ema Kočendová

  1. místo Matěj Štípa, 2. místo Martin Šimík, 3. místo David Sabák

Třída 4. C :

1. místo Kateřina Jedličková, 2. místo Kateřina Truplová, 3. místo Kristýna Cíchová

1. místo Martin Cícha, 2. místo Eduard Procházka, 3. místo Richard Slováček

Disciplína člunkový běh

Třída 4.A :

  1. místo Julie Snopková, 2. místo Sabina Burešová, 3. místo Leontýna Friedlová

1. místo Adam Kaštánek, 2. místo David Špatný, 3. místo Omar Banda

Třída 4.B :

1. místo Jolana Sadílková, 2. místo Ema Kočendová, 3. místo Natálie Šmídová

1. místo Antonín Mimochodek, 2. místo Šimon Kamarád, 3. místo Matěj Štípa

Třída 4.C :

  1. místo Kristýna Cíchová, 2. místo Aneta Marovičová, 3. místo Klára Půčková

1. místo Martin Cícha, 2. místo Eduard Procházka, 3. místo Richard Slováček

Počasí nám přálo a všichni sportovci si „Olympijský den“ naplno užili.

Děkujeme jednotě Orel Staré Město za poskytnutí sportovních prostor.

 

 

Sdílejte!