Školní kolo recitační soutěže

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Školní kolo recitační soutěže proběhlo na prvním stupni v pondělí 5. února ve velmi příjemné atmosféře. Výkony dětí byly vyrovnané a porotě ve složení Kateřina Kamrlová, Veronika Fialová, Jana Ferdová, Barbora Jančaříková a Renata Zacharová se velmi těžce vybíralo, koho z nich ocenit. Hodnoceny byly výkony malých recitátorů ze tří věkových kategorií – 0. kategorie (1. třída), 1. kategorie (2. a 3. třída) a 2. kategorie (4. a 5. třída). Všichni účastníci byli velmi dobře připraveni a při poslechu básní jsme si užívali krásu mluveného slova, procítěnost přednesu i projevu. Vážíme si výkonů všech dětí, byl na nich vidět kus poctivé práce.

Porota vybrala jako vítěze v jednotlivých kategoriích tyto děti, které zároveň postupují do okrskového kola:

  1. kategorie: Markétka Polášková 1. A a Magdička Polnarová 1. B
  2. kategorie: Eliška Jarotková 3. C a Eda Procházka z 3. C
  3. kategorie: Petr Jarotek 5. A a Radim Maňásek 5. A

Všem malým recitátorům děkujeme za účast, vítězům všech kategorií moc gratulujeme a budeme jim držet palce, aby se probojovali až do okresního kola.

Sdílejte!