Vánoční ladění

zpivaniŽáci pátých tříd se tento týden vánočně naladili při výrobě krásných ozdůbek a přáníček v SVČ Klubko. Pokračovali jarmarkem, na kterém chlapci a děvčata prodávali různé drobnosti, které dokázali sami nebo za pomoci rodičů či prarodičů vyrobit. Vyzkoušeli si, jak je těžké nabízet své zboží a v závěru spočítat peníze, které utržili. Na konci  každý prodávající věnoval 5 % svého výdělku do fondu, který shromažďuje peníze pro Aničku, africkou dívku, kterou naše škola adoptovala.

Ve čtvrtek si děti a jejich vyučující společně zazpívali koledy u stromečku za doprovodu muzikantů z 2.stupně. Pak následovaly besídky ve třídě a po vyučování se děti rozešly do svých domovů, kde budou pomáhat mamince při posledních přípravách na nejkrásnější svátky v roce.

Video z vystoupení

Sdílejte!