Zdravé pití na SŠPHZ v Uherském Hradišti

img_2086V uplynulých dnech se žáci třídy 8.B a 8.C zúčastnili exkurze na SŠPHZ v Uherském Hradišti, kde se v rámci projektu Zdravé pití  s touto střední školou seznámili a také nahlédli pod pokličku umění míchaných nápojů.

Přivítaly nás studentky 1. ročníku hotelové školy, které nás v doprovodu paní magistry Maluškové seznámily se zásadami zdravého pití a předvedly nám, co se za krátkou dobu na této škole stačily naučit. A nebylo toho málo. Sami jsme si směli vyzkoušet, jak připravit lahodný koktejl nebo ovocné smoothie plné vitamínů a minerálů. A co jsme si vlastnoručně namíchali, jsme si také vypili. Ze školy jsme odcházeli plní energie a také s inspirací, kam by mohly vést naše kroky po ukončení základní školy.