Zdravé pití

nahledV květnu se třídy VIII.A a VIII.B vydaly na mini výlet na Střední školu průmyslovou, hotelovou a zdravotnickou do Uherského Hradiště . Tady si pro nás paní učitelka se svými studenty připravila zajímavý a navíc ještě chutný program. Naše dvouhodinovka na této škole začala prezentací, ve které jsme se dozvěděli, jaké pití nám prospívá, jaké naopak ne a kterému bychom se měli zcela vyhnout. Po prezentaci začala druhá část programu. Tu si pro nás přichystaly dvě ze studentek oboru Hotelnictví a cestovní ruch. Předvedly nám umění míchání nápojů. Po ukázce přišla nejlepší část. Tu jsme si všichni užili nejvíc. My sami (samozřejmě pod dozorem mladých barmanek) jsme si mohli namíchat osvěžující drink. Některým se drinky povedly víc, některým méně, ale vypili jsme všechny. Bohužel po našich mistrovských kouscích za barmanským pultem dvouhodinovka na SŠPHaZ rychle vypršela a my jsme se museli vrátit zpět do školy.

Na konec snad můžu za všechny osmáky říct, že jsme si program na SŠPHaZ skvěle užili a určitě by nám nevadilo, kdybychom si to mohli zase někdy zopakovat.

Napsala: Barbora Rokytová

Sdílejte!