Výsledky hlasování – OBĚD NA PŘÁNÍ

tortila-plnena-kurecim-masem-101928Po dvoudenním hlasování o náš „vysněný oběd“ jsme se v pátek po škole rozhodli otevřít schránku, do které jste vhazovali hlasy a s napětím očekávali, na jaký oběd se můžeme těšit 12. června a jestli vyhraje náš favorit. Čekala nás zdlouhavá práce postupného sčítání jednotlivých hlasů a vytřídění hlasů neplatných.

A tady jsou výsledky na prvních třech místech:

1) Tortilla plněná kuřecím masem, dresing – 374 hlasů.

2) Lasagne s mletým masem a sýrem – 210 hlasů.

3) Boloňské špagety – 123 hlasů.

Podrobnější výsledky najdete v grafu.

vysledky_graf

A nepřišlo vám na těch výsledcích něco zvláštního? Ano, je to tak. Celkem bylo odevzdáno 1032 hlasů, přičemž 19 hlasů bylo neplatných. Celkový počet odevzdaných hlasů násobně převyšuje počet žáků na 2. stupni.

Samozřejmě, že nás na samotném začátku této akce napadlo, že by někteří mohli podvádět. Ale chtěli jsme být optimisté a věřili, že když je do rukou žáků vložena určitá míra demokracie, že ji nezneužijí, protože by byli sami proti sobě. V tomto ohledu přišlo určité zklamání a nejsme si jisti, jestli má něco podobného do budoucna smysl.

Děkujeme za váš zájem o toto hlasování a hlavně děkujeme těm, kteří hlasovali férově.

Obrovské poděkování si zaslouží parlamenťáci, kteří celou akci pomáhali realizovat, jmenovitě H. Šťastná a M. Grebeňová za pomoc při sčítání hlasů.

Sdílejte!