Olympiáda I. stupně v Uh. Hradišti

OLYMPUS DIGITAL CAMERAŽáci 3.- 5. ročníku  dne 25. března reprezentovali skvěle naši školu i přes  konkurenci 15 škol z celého okresu v atletice na „Halové olympiádě“ v Uherském Hradišti. Závodilo se v těchto disciplínách: sprint, hod míčkem, skok z místa, vytrvalostní běh, štafetový běh. V kategorii mladších žáků (3.třída) reprezentovali: Natálie Pflugerová získala 2. místo ve vytrvalostním běhu, Ondřej Špatný  získal 2. místo ve skoku z místa, Kristýna Kročová ( 6. místo sprint), Filip Horák (4. místo ve vytrvalostním běhu), Marek Popelka (10. místo v hodu), Barbora Šmídová (6. místo ve skoku z místa), Karel Hána (6. místo sprint),  V kategorii starších žáků (4.- 5. třída) to byli: Radka Kedrová získala 1. místo v hodu míčkem, Markéta Koubková (5. místě ve sprintu),  Kateřina Mojžišová (6. místo ve vytrvalostním běhu),Johana Kučíková (6. místo ve skoku z místa), Tomáš Obdržálek (7,místo ve vytrvalostním běhu), Matyáš Habarta (8. místo sprint),  Adam Pohl (10. místo v hodu), Tomáš Tománek (12. místo ve skoku). Ve štafetě skončili chlapci čtvrtí  (starší i mladší) a děvčata (starší) páté. Oceněným sportovcům gratulujeme a všem děkujeme za výborné sportovní výkony.

Sdílejte!