Softbalová děvčata si poprvé v historii zahrála finále

Ve čtvrtek 26.února se uskutečnil třetí turnaj v rámci Slovácké softbalové ligy, kde naši školu reprezentují dvě družstva (chlapců a děvčat). Dívčí družstvo po prohře s Uherským Ostrohem 10:17 a vítězstvím nad Babicemi 16:3 postoupilo ze své skupiny do finále, kde se utkalo s našimi kluky. Tak se poprvé v historii pořádání Slovácké ligy softbalu utkali ve finále naši kluci s děvčaty. Naši kluci po strhujícím úvodním zápase s Malenovicemi,  ve kterém po prvních dvou směnách prohrávali 10:1, dokázali stav zápasu otočit a v dramatické poslední směně porazili protivníka 12:14. S Ostrožskou Novou Vsí si poradili lehce 16:4. Finále s děvčaty bylo vyrovnané v prvních dvou směnách, ale v druhé polovině zápasu se projevila větší fyzická zdatnost kluků, kteří si třetí vítězství v řadě již nenechali ujít. Oběma družstvům moc gratuluji ke krásnému výkonu. Sestavy:

kluci – Duda, Dvouletý, Feldvabel, Kubiš, Němec, Gerža, Vanda, Strenzl, Jelínek

dívky – Sajblová, Tomková, Zedníková, Vagundová, Hlaváčková, Dosedělová, Prostředníková

Sdílejte!