Vánoční turnaj v SUDOKU

Již posedmé jsme se sešli v jídelně naší školy, tentokrát o týden dříve, jelikož sedmáci odjížděli na hory. Konal se školní vánoční turnaj v SUDOKU. Z třídních kol, která se uskutečnila v hodinách matematiky, byli vybráni ti nejlepší a porovnali si své znalosti SUDOKU se žáky celé školy. Celkem se sešlo 44 žáků ze 6. – 9. ročníku a zde jsou výsledky tří nejlepších v každém ročníku.

6. ročník:

1. Nikol A. Stričko VI. C, 2. Filip Hřib VI. C, 3. – 4. Barbora Bajajová VI. C a Václav Raštica, VI.C

7. ročník:

1. Ludmila Gieslová VII. D, 2. Alžběta Běhávková VII. D, 3. Jan Burša VII. D

8. ročník:

1. Stanislav Psotka VIII. C, 2. Sára Lukášová VIII. D, 3. Karolína Wanke VIII. A

9. ročník:

1. Marek Moštěk IX. D, 2. Alžběta Mazáčová IX. C, 3. Jana Oharková IX. C

Absolutními vítězi se stali 2 žáci s plným počtem bodů 249: Marek Moštěk a Stanislav Psotka. Blahopřejeme k úspěchu a držíme palce v reprezentaci naší školy v krajském kole.