Olympijský den 4. a 5. ročníku

Ve středu 17.září se žáci čtvrtých a pátých ročníků zúčastnili orientačního závodu v Kunovském lese. Ranní mlhu a promoklý les brzy vytlačilo velmi vydařené slunečné a teplé počasí. Dráha byla z důvodu rozblácených cest volena po travnatých částech (v místě disc golfového hřiště) a dosahovala délky menší než 600 metrů. Všichni účastníci závodu doběhli ve zdraví, což bylo největší vítězství celé akce. Vítězové jednotlivých kategorií od nás přebrali symbolické ceny a diplom.

Výsledky jednotlivých kategorií:

4. ročníky (dívky) – Katka Mojžíšková (2:39), Tereza Kašná (2:48), Valerie Straková (2:49)

4. ročníky (chlapci) – Samuel Straka (2:21), David Vícha (2:26), Jakub Kowalík (2:35)

5. ročníky (dívky) – Michaela Unzeitigová (2:30), Viola Říhová (2:40), Viktorie Všetulová (2:41)

5. ročníky (chlapci) – Dominik Hejda (2:19), Ruda Stindl (2:28), Matyáš Habarta (2:29)

Vítězům gratulujeme a všem účastníkům děkujeme za účast a předvedené výkony.

Sdílejte!