Veselá olympiáda

OlympiádaV pondělí 15.září se sportovně naladění druháci vydali na zahradu Střediska volného času Klubko ve Starém Městě. Malí sportovci byli rozděleni do sedmi družstev. Dostali čísla a společně se svými vedoucími si vyzkoušeli netradiční sportovní disciplíny. Děti měly několik pokusů, aby zjistily techniku co nejdelšího skoku s kufrem. Hod gumákem do hrnce byl jednoduchý, ale zato hodit prostěradlem dalo i tomu nejotrlejšímu sportovci zabrat. Vzpírání s láhvemi na tyči naplněné vodou měly děti v malíku. Při hodu míčem nohama vleže se občas míč zakutálel jinam, než měl, ale  válení velkého míče nebo sprint na koštěti rozesmálo každou tvářičku. Taky běh s batohem přes překážky šel dětem skvěle. Za odměnu všichni nadšení sportovci dostali sladkou medaili. Veselé sportovní dopoledne potěšilo všechny zúčastněné.

Sdílejte!