Dotazník – třídění odpadu v našich domácnostech

Hola hola, Ekoškola! 

Milí rodiče, dostane se Vám do rukou dotazník, který si pro Vás připravil Ekotým 1. stupně. Jedná se o pár jednoduchých otázek týkajících se třídění odpadu. Ve škole je každá třída vybavena koši na plast, bio, papír, navíc v přízemí jsou od září nové nádoby na použité baterie a elektrospotřebiče.  Zásady správného třídění všichni dodržujeme, máme určeny ekohlídky, které provádí kontroly košů a rozdávají smajlíky, mrzouty či šklebáky. Naše škola se v rámci projektu Ekoškoly zaměřila právě na téma odpadů a prostředí školy.  Ekotým se proto rozhodl provést průzkum, během kterého bychom chtěli zjistit, jak se třídí odpad v domácnostech. Děkujeme Vám, že dotazník společně s dětmi vyplníte a zašlete zpátky do školy. Zdraví Vás Ekotým 1. stupně.

Sdílejte!