Lyžování v Osvětimanech bylo opravdu vydařené

LyžováníČtvrtek a pátek první únorový týden patřil na naší škole lyžařskému výjezdu do Osvětiman. Obou výjezdů se dohromady zúčastnilo 54 šikovných lyžařů a snowboardistů, kteří si na svahu v Osvětimanech zdokonalili své lyžařské umění. Je nutno podotknout, že pro některé bylo školní lyžování v letošním sněhově špatném roce první příležitostí vytáhnout lyžařskou výzbroj. Ve čtvrtek nás čekalo slunečné počasí a perfektně upravená sjezdovka. V pátek již bylo počasí horší a sjezdovka byla měkčí. I přesto byli všichni velmi spokojeni a plánovali ještě alespoň jeden lyžařský výjezd. Já jsem rád, že jsme neměli žádné zraněné a musím všechny lyžaře i snowboardisty pochválit za ukázněnost na sjezdovce i celé lyžařské akci. Děkuji doprovodu p. Koňaříkové a p. Králové za ochotu s námi jet.

S pozdravem lyžování zdar Honza Zábranský

Sdílejte!