Návštěva Úřadu práce

Úřad práceVe dnech 4. – 7. listopadu navštívily všechny deváté ročníky Úřad práce v Uherském Hradišti. Nejdříve jsme mluvili o školách, na které chceme jít. Potom nám paní Úlehlová ukázala Atlas školství, kde jsme hledali informace o námi vybraných školách. Poté jsme měli za úkol přiřadit k povoláním typické vlastnosti (např. cílevědomost, důslednost, spolehlivost). Nakonec jsme dostali prostor, abychom si našli a pročetli obsah různých povolání. Závěrem jsme si udělali test zájmů, kde jsme zjistili, na které povolání se hodíme.

Veronika Novotná, IX. B

Věříme, že návštěva byla pro naše žáky podnětná, odnesli si z ní spoustu rad a informací, které se jim brzy budou hodit. Nám už nezbývá nic jiného než popřát, aby si naši deváťáci vybrali tu správnou školu, která je na jejich další životní etapu dobře připraví.

Sdílejte!