Zazpívej, slavíčku

V pondělí 10.prosince proběhlo školní kolo soutěže „Zazpívej, slavíčku“ ve dvou kategoriích. Celkem se zúčastnilo 33 „slavíčků“, kteří se ucházeli o to své prvenství.

Bylo znát, že se všichni žáci svědomitě připravovali, pečlivě si vybírali lidovou písničku, kterou zazpívali s velkým úspěchem, a proto hodnocení a výběr těch nejlepších neměla porota vůbec jednoduché. Přece jen se mezi nejúspěšnější slavíčky ze 6. ročníků probojovali Helena Šťastná z 6.D, která obhájila krásné 1. místo, na 2. místě se umístil Jan Vanda ze 6. C a na 3. místě Lubomír Jestřabík z 6.A. V další kategorii mezi sebou soutěžili žáci 7. – 9. ročníků a mezi slavíčky se řadí Renata Šťastná z 8.D, která se umístila na úžasném 1. místě, na 2. místě se umístil Lukáš Balajka ze 7.B a 3. místo si obhájil Tomáš Horníček z 8.C.

Vítězným slavíčkům blahopřejeme a i ostatním žákům patří velká pochvala za krásné pěvecké představení.

Sdílejte!