Týmová spolupráce v praxi

Logo EU OPVKV rámci projektu Aktivně ke vzdělávání, který realizuje naše škola spolu s partnerskými školami v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, oblast podpory Vzdělávání pracovníků škol a školských zařízení,

proběhly v hotelu Adamantino v Luhačovicích  v srpnu dva kurzy  Týmová spolupráce v praxi.První dvoudenní kurz proběhl ve dnech 25. – 26. srpna. Zúčastnili se jej pedagogové ZŠ a MŠ Jalubí, ZŠ Nedakonice, ZŠ Ostrožská Nová Ves, ZŠ a MŠ Zlechov. V pondělí 29. srpna přijeli do Luhačovic na dva dny pedagogičtí pracovníci ZŠ Staré Město. V obou případech učitelé spolu s lektory Mgr. Danou Forýtkovou, Mgr. Lubomírem Pelechem, Mgr. Dagmar Samsonovou a prof. PhDr. Alenou Vališovou, CSc. absolvovali zážitkové metody,  které pomohly k vzájemnému poznání kolegů i sebepoznání. Co se mimořádně líbilo na vzdělávacím programu? Uvádíme některé z odpovědí účastníků:
– Dobrá práce lektorů, otevřenost, odbornost.
– Přátelská atmosféra. Aktivní spolupráce.
– Nejen teorie, ale praktické zapojení se.
– Bylo to tvůrčí, akční, pohodové.Partnerská škola ZŠ a MŠ Uherské Hradiště-Větrná absolvuje v rámci projektu Týmovou spolupráci v praxi o podzimních prázdninách.
Věříme, že nám optimistická atmosféra vydrží ve sborovnách po celý rok.

Sdílejte!