Třetí třídy ve Western parku Boskovice

Ve středu 15.června jsme se konečně dočkali své odměny za naši celoroční práci – výletu do Western parku Boskovice. A nejspíše jsme pracovali velmi dobře :-), protože jsme si výlet maximálně užili.
Western park je vybudován v pískovcovém lomu, který umocňuje westernovou atmosféru městečka, takže jsme si opravdu připadali jako kovbojové a indiáni. Jelikož jsme byli v tomhle oboru neznalí, předávali nám své zkušenosti skuteční mistři kovbojského umění. Nejprve jsme zhlédli představení o odvěkém přátelství člověka a koně. Své jezdecké dovednosti nám ukázali Don Diego a španělská jezdkyně. V aréně se také předvedli sokolníci. Na westernovém náměstí se představila směsice umělců, které jsme za oněch časů na divokém západě mohli potkat, např. fakíry, pistolníky i tajemného mstitele Zorra s jeho uměním dokonale ovladát bič. Čas mezi představeními jsme využili k vyzkoušení různých atrakcí. Mohli jsme jezdit na koních, házet lasem nebo tomahawkem, střílet z luku, praku nebo pistole, krmit kozy, rýžovat zlato či se nechat pomalovat po vzoru indiánů. Městečko jsme opouštěli plni dojmů a zážitků.

Sdílejte!