Sportovní hry

V šestém ročníku sportovních her se žáci prvního stupně naší školy zúčastnili zápasů ve florbale, malé kopané a vybíjené.
Ve florbale jsme byli úplnými nováčky, ale přesto jsme statečně odolávali zkušeným soupeřům. V dalších dvou disciplinách jsme získali nádherná druhá místa. V malé kopané za ZŠ UH Sportovní. S ní jsme prohráli finále až na pokutové kopy. Hráči Pantlík, Otrusiník, Lapčík, Sobek, Vanda a náhradníci Hlaváček, Jankovič sehráli velmi kvalitní zápasy a výborně reprezentovali školu. Ve vybíjené skončily naše žákyně za ZŠ UH Větrná. Zde vybojovaly postup výbornou kolektivní hrou v jednotlivých utkáních ve složení Uhříčková, Burešová, Tylová Barbora, Tylová Vendula, Andrýsková, Vaďurová, Staufčíková, Tesaříková, Schonbaumová, Stratilová. Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Sdílejte!