Krajský přebor žáků ve volejbale

K poslednímu zápasu prvního kola krajského přeboru zavítali naši žáci na palubovku ZŠ Bojkovice, kde na ně čekal tým Bojkovice B. Zápas ve velké bojovnosti dovedli k výhře 3:1 a druhý trochu smolným průběhem k prohře 2:3.
K poslednímu zápasu prvního kola krajského přeboru zavítali naši žáci na palubovku ZŠ Bojkovice, kde na ně čekal tým Bojkovice B. Zápas ve velké bojovnosti dovedli k výhře 3:1 a druhý trochu smolným průběhem k prohře 2:3. V mrazivém předvánočním dnu dorazili naši kluci do Bojkovic v bojové náladě, sebrat soupeři aspoň jeden zápas. To se povedlo hned v prvním zápase, kde dominoval kapitán Michal Skryja a svým výkonem vyhecoval ostatní hráče k maximálnímu nasazení. Druhý zápas byl velmi vyrovnaný, ale pár chyb rozhodlo o výhře soupeře 2:3. Sestava: Michal Skryja, Marek Šimoník, Jan Buřil, Petr Plevák, Marek Brunclík, Petr Vybíral, Štěpán Stodůlka, Adam Tylich, David Tománek.

Sdílejte!