Kdy mi bylo ve škole nejhůř a nejlíp?

Byla jsem naštvaná na kámošky a bouchla jsem dveřma, které se zasekly. A škola zavolala pana starostu a ještě jednoho pána z Nedakonic, který byl opravář a společně dveře vypáčili. A já jsem pak došla pozdě do tělocviku.
Když jsme s Veronikou Marťánovou dostali poznámku, že zavíráme kluky na záchodě.
Valentina Gahurová, 8. BNa lyžáku jsme si nastavili budík a já jsem se zeptala:, ,Co když bude zvonit?“ Nejhůř mi bylo, když jsme přišli do školy a na škole visela černá vlajka, když umřel Martin Malina.
Martina Zajícová, 8.C V 6.třídě, když jsem si házela s balonem a trefila jsem se do lustru a trochu jsem ho rozbila. Když jsme na lyžáku hledali ve tmě po zemi řízky.Když pan učitel Zábranský řekl před lyžákem:,,Kufry nebereme!“ Chudák David Bartošík (Kufr) se málem rozbrečel.
Ondřej Orálek, 8.CKdyž jsme ve 3.třídě rozbili zrcadlo míčkem. Na lyžáku na pokoji, když jsme dělali čurbes.
Pavel Mareček, 8.ENejhůř mi bylo, když si ve škole všichni hráli s autíčkama a na mě žádné nezbylo a když jsme museli jíst ve škole oběd-fuj!
Ondra Bureš, 8.ENejhůře mě bylo ve škole v 6.třídě, deváťáci mě pomlouvali, ale už je to v pohodě.Nikdy to nebylo až tak zlé, a navíc si to nepamatuju.
Jakub Čumíček, 8.CNejhůř mi bylo, když jsem si v první třídě v tělocviku zlomila ruku. Bolelo to!
Linda Varmuřová, 8.BJednou jsem měla ve škole sukni a na té sukni se mě pokazil zip.
Štěpka, 8. ENejlíp mi bylo, když si Vašek na lyžáku omlátil hlavu o hasicí přístroje.
Michal Hasala, 8.BNejlíp mi bylo ve škole, když tady zpívaly ty děcka v atriu = Svatopluk, nebo když je tu nějaká akce!
Zuzana Bučeková, 8.CJá se teď ve škole bavím skoro každý den, se třídou jsme totiž skvělá parta a pořád se něco děje. Hlavně díky Kláře Beníčkové, která vždycky  něco vymyslí.
Nejvíc krušno mi bylo v sedmičce, když jsem moc nezapadla do kolektivu a nikdo se se mnou ve třídě nebavil, teď  už je to ale za mnou a tvoříme super kolektiv.
Klára Kovalčíková, 9.ENejhůře mně bylo, když nám pan učitel Osoha donesl do třídy zasedací pořádek.
Oharková, 8.BNejhůř mi bylo v ředitelně.
Michal Verbík, 8.EVždy, když jsem s Kufrem!! Když jsme měli ředitelské volno. Když jsem dostal důtku.
Filip Donátek, 8.E Ve škole je dobře.
Ondřej Hastík, 9.AKdyž jsem se s nikým ze třídy nebavila, tak mi bylo nejhůř.
Patrika Horká, 9.C