ESRO

V pátek 16. 2. 2007 proběhlo na ZŠ ve Starém Městě školení s názvem Emoční a sociální rozvoj osobnosti.
Zúčastnili se ho učitelé ze ZŠ Staré Město, ZŠ Uherské Hradiště – Větrná, ZŠ Jalubí a ZŠ Tupesy. Většina přítomných pedagogů působí na 1. stupni, ale nechyběli zde také zástupci z 2. stupně výše zmíněných škol. Celé školení bylo spíše teoretické, hlavní slovo měl tentokrát lektor. Velmi poutavě a barvitě nastiňoval různé situace, pro nás pedagogy velmi běžné. Na těchto situacích jsme si demonstrovali rozmanité formy chování a jednání. Školení bylo lektorem pojato jako ukázka toho, co všechno je připraveno pro zájemce na navazující dvou a půl denním semináři se stejnou tematikou. Učitelé školení velmi pozitivně zhodnotili a teď už je na každém, jak se získanými informacemi naloží. Úplně na závěr snad jen tři krátké věty vystihující podstatu celého semináře:Jen to, co uvidím na sobě,jen to, co vyhodnotím jako hodné změny, jen to mohu změnit.

Sdílejte!