Soutěže

MATEMATIKA
Do okresního kola postoupili:Křenová Petra, 6.d
Vranka Tomáš, 6.d
Navrátilová Adriana, 6.d
Němcová Ludmila, 6.d
Hána Lukáš, 6.d
Balíček Radim, 7.d
Matuštík Jakub, 7d
Pleváková Eva, 7.d
Petruchová Alžběta, 8.d
Šmíd Jiří, 8.d
Janíková Veronika, 8.d
Matyáš Jan, 8.d
Andrýsková Hana, 9.d
Grebeníčková Kristýna, 9.d
Stránská Anna, 9.d
A Honza Novák z 9.d, který se probojoval až do krajského kola.

PYTHAGORIÁDA
Petra Křenová, 6.d
Vranka Tomáš, 6.d
Jakub Srp, 6.d
Jan Kocáb, 6.d
Veronika Šáchová, 7.d, která skončila v okrese na 1. místě,
Zdeněk Burda, 7.d
Nela Kasálková, 7.dFYZIKA
Do okresního kola postoupili v kategorii 9. ročníků Kristýna Grebeníčková a Honza Novák, oba z 9.d a oběma se podařilo dojít až do krajského kola. Osmé třídy reprezentovaly Veronika Janíková a Michaela Hermanová z 8.d.CHEMIE
V chemii zazářila tato děvčátka – Náplavová Marta, Štěrbová Lucie a Veronika Horká, všechna z 9.d.KLOKAN BENJAMÍN
Vranka Tomáš, 6.d
Mezulianíková Monika, 7.d
Husaříková Andrea, 7.d
Zich Robert, 7.bKLOKAN KADET
Hubáčková Karolína, 9.a
Kvapil Jan, 9.d
Bláhová Romana, 9.d
ZEMĚPIS
Za šesté ročníky nás reprezentoval Tomáš Vranka, kterému se skutečně dařilo, v krajském kole skončil na prvním místě, účastnil se celostátního kola.
V semičkách zvítězili – Andrýsková Kateřina, Matuštík Jakub a Vávrová Tereze, všichni z 7.d.
V osmých a devátých ročnících
Jan Matyáš, 8.d, který v okresním kole skončil na 3. místě,
Říhová Petra, 8.b
Trubačík Lukáš, 8.b
Janíková Veronika, 8.dINFORMATIKA
Pavel Kouřil, 8.d, který byl v okrese 2.
Slováčková Kateřina, 8.d
Janík Adam, 8.dBIOLOGIE
Zde byli dobří tito:
Ivanka Haklová, 9.c, která byla v okrese 7.,
Anežka Holznerová, 9.a
David Vaněk, 8.dJAZYK ČESKÝ
uměla nejlépe Lucka Štěrbová z 9.d, v okresním kole byla 6.JAZYK ANGLICKÝ
Jiří Juřena, 6.d
Monika Mezulianíková, 7.d
Kristýna Suchánková, 9.aDĚJEPIS
Anička Stránská, 9.d (v okrese 8.)
Marie Němcová, 9.e
Veronika Janíková, 8.dMALOVÁNÍ NA POČÍTAČI
Bílková Andrea, 7.a
Osohová Eva, 6.c
Filuša Patrik, 6.d
Horsáková Monika, 6.cDOPRAVNÍ VÝCHOVA
Na kole nejlépe jezdí Monika Motyčková ze 6.b,Magda Pleváková, 6.c, Šenkárová Kristýna, 8.c,Tesaříková Denisa, 8.c.TAJEMNÁ KOMNATA V BRUSELU
10 žáků z 9.d představovalo náš region v Bruselu, byli to: Anička Stránská, Honza Novák, Kristýna Grebeníčková, Míša Rokytová a Radim Juráň v jednom týmu ZAZPÍVEJ, SLAVÍČKU
Komuže to dobře zpívá?
Dominice Boničové ze 6.bRECITACE
Do okresu postoupila Kristýnka Joklová ze 7.c a Klárka Kovalčíková z 8.e
 

Sdílejte!