Zážitek z prázdnin

V novém školním roce bych nechtěl být tak divoký jako loni.
Radim Ševčík,7.a
Nejlepší o prázdninách byla svatba mojí tety, na které se mi zapnul spořič energie na kameře právě tehdy, když si říkali ANO.
Chtěl bych si zlepšit známky.
Křivák, 7.d
Nejlepší bylo Chorvatsko, protože se mi tam moc líbilo.
Eva Pleváková, 7.dZlepšil jsem si kondičku, bavilo mě chodit do Hraďáku na halu, dobrá byla letadla v Otrokovicích, nejlepší byl vrtulník MI24. Do nového školního roku – uběhnu rybníčky o 5 minut rychleji, hodím víc krikeťákem a zlepším si známky ze zeměpisu a češtiny.
Franta Mařák, 7.aMoje nejlepší chvíle o prázdninách byla, když jsem se dala dohromady s kamarádkou, se kterou jsem se znala od školky.
Chtěla bych, abychom si všichni ve třídě zlepšili známky a aby moje třída byla pořád taková, jaká je.
Anna Bučeková, 7.aByla jsem v Itálii a moc se mi tam líbilo. Ovšem poznala jsem, že všichni lidé nejsou takoví, jak se navenek tváří. Chtěla bych mít samé jedničky.
Monika Mezulianíková,7.dDobré bylo koupaliště a špatný byl déšť.
Veronika Šáchová,7.d
Chci mít samé jedničky.
Kateřina Andrýsková,7.dŠtval mě déšť a vyhraji  se školou titul v softbalu.
Marián Bičan, 7.dLíbilo se mi v Chorvatsku a chci vyhrát se třídou florbalovou ligu.
Radek Bernatík, 7.dKdyž jsem byla na táboře, narodila se nám tam dvě hříbátka.
Chtěla bych samé jedničky.
Husaříková,7.dSkvělé byly dva dny na jachtě a chci samé jedničky.
Tereza Tylová, 7.dNebudu ničit nástěnku a zapomínat úkoly.
Čagánek, 7.dLíbilo se mi v lázních, protože tam byli super lidi.
Katka Chlupová, 7.dPrázdniny byly SUPER. Hezké bylo stanování s kámoškou a návštěva Prahy. Chci si zlepšit dvojku z českého jazyka.
Renáta Sikorová, 7.aKdyž jsem letěla letadlem, byl to zážitek. Chci mít dobré známky.
Barbora Ondrušková, 7.dDva dny na Šumavě a vidět Mumlavský vodopád, který je největší v ČR a který byl moc krásný. Chci mít samé na výzo.
Magdaléna Špundová, 7.d